momotraralgon.com

 

Aktualizováno: Čtvrtek, 9. ledna 2020 07:39:14. Sleduji to každý den. Nawet nie wiedziałementi już wyszła a tu materiał o niej. Dzięki. Nemyslí si, že se to bude prodávat. Nie spodziewałem się, že będzie aż tak źle: O. Co jak co w Shenmue zawsze chciałem zagrać i kiedyś kupię tego remastera jak będzie używaku za kilka dyszek. Nyní ogrywam Okami HD-miodzio. Uh, ten chlap žil stínovou čepelí v 31:53? Je to proto, že to nebylo dostatečně procvičováno. Wiesz NRgeku mam 12 lat i mi się shenmue podoba no i czekam na shenmue 3. Nejste na to, abyste mohli recenzovat zbohatlý port na graczy i wyzwać od oszołomów xD.

Nawet bym pogral lubie takie wolne tempo narracje i szeroko pojety nieśpieszny explor przerywany from swieta scenami akcji itp itd ale azjatycki klimat niezbyt w moim guście no i gra wyglada jak wyglada wszak ma 20lat. LMFAO při hudbě, když Ryo a Nozomi jedou zpět do města. WTF to není zatraceně soft core porno lmfaoooo.

Jako mnie ta wersja nie porwała wolę oryginały bo na emulatorze wygląda lepiej lol.

 

13:00 co to kurva děláš. (1:08 v noci), brácho, mohu použít váš motocykl? určitě, co se může pokazit (zrychlí na 100 mph.