https://momotraralgon.com/info.php

 

Po fiasku v Heathrow můžete ukázat, jak provozovat letiště? Udržujte stvůrky šťastné a ujistěte se, že letadla jsou laciná. Hrajte tuto hru zdarma na. Tycoon Games - Podnikání: Restaurace, Hotel nebo.

 

 

Existují nějaké dobré hry [Airport Simulator]? Diskuse (Pro objasnění, simulátor = vytvořte si vlastní letiště, styl města-stavitel-hra) Příklad: Letištní série Tycoon. Nebyl jsem schopen najít dobrou letištní „magnátovou“ hru nikde. Není tam prostě trh? 16 komentářů. podíl. uložit skrýt zprávu. 73% zvýšeno. Toto vlákno je archivováno. Nelze přidávat nové komentáře a hlasy nemohou být. Letištní hry - Zahrajte si online letiště zdarma.

Jedná se o naše online hry související s výstavbou letiště, zábavným hraním těchto bezplatných her. 8. 8. 2014 Hra „The Terminal 2“ je realistická hra na řízení letiště. Přistupte, zaparkujte, vyložte, nakládejte, palivo a sundejte flotilu. Čím lépe budete hrát, tím více letadel získáte každý herní den. Rozšiřte své letiště o další jetways, přistávací dráhy a budovy terminálů. Připojte místní dopravu a získejte více cestujících do terminálového komplexu.

Terminál 2 ve službě Steam.

 

 


 

 

UPDATED: 01/22/20 12:31:15 +03:00.